• Şenlikköy Mah. Kır Sokağı No:3 Bakırköy - Florya / İstanbul
  • PZT/CMT : 9:00 - 18:00
  • 0 (212) 222 22 48

Kişisel Bakım Hizmetleri

Kişisel Bakım Hizmetleri

Sağlıklı olmak, insan mutluluğunun öncelik taşıyan bir öğesidir. Sağlıklı bir yaşam için alınması gereken önlemlerin pek çoğu günlük hayatımızda uygulamamız gereken küçük ve kolay çabalardan oluşur. Bireylerin sağlığı için kişisel bakım önemli bir etkendir. Ancak bazen yaşla ve çeşitli hastalıklarla birlikte kişiler, kişisel bakımlarını yapmakta zorluk çekerler. Öz Bakımını sağlayamayan Bireyler için Liman Florya Huzur ve Bakımevinde bu hizmeti vermekteyiz.

Bunların arasında Bakım Hizmetlerimiz:

Kişisel hijyen kapsamı içinde; Vücut bakımı ve temizliği,  Yüz temizliği,  El temizliği,  Ayak temizliği,  Kulak temizliği, Saçların temizliği, Ağız-diş bakımı,  Tuvalet alışkanlığı ve temizliği,  Giyim hijyeni yer almaktadır. Sakal tıraşının yapılması, istenmeyen tüylerin temizlenmesi, oda ve yatak düzeninin sağlanması gibi konularda  ilgili alanlardan mezun genç ve dinamik, Yaşlı Bakım Personelleri ve Hemşireler ile birlikte çalışmaktayız.

Merkezimizde öz bakım ihtiyaçlarını karşılayamayacak durumdaki hastalarımızın ihtiyaçları günlük rutin takipleri  üniversite mezunu yaşlı bakım teknikerleri ile Milli Eğitim Bakanlığından onaylı Sertifikalarla hizmet veren yaşlı bakım elemanları tarafından giderilir.

Öz bakım becerileri, belirli temel  alışkanlık ve davranışları içerir. 

0 (212) 222 22 48 - 0 (554) 021 31 32
Telefon
WhatsApp
Instagram
Bu site, Alaturka Dijital AD Kobi ile hazırlanmıştır.