• Şenlikköy Mah. Kır Sokağı No:3 Bakırköy - Florya / İstanbul
  • PZT/CMT : 9:00 - 18:00
  • 0 (212) 222 22 48

24 Saat Yaşlı Bakım Hizmeti

24 Saat Yaşlı Bakım Hizmeti

HUZUR VE BAKIM EVİNDE YAŞLI BAKIM 

Yaşlı Bakım Teknikeri, steril ortamları hazırlayarak, gerekli medikal malzemeler ile doktor ve reçete aracılığıyla hizmet vermektedir. Sağlık Personeli Doktor eşliğinde tedaviler yaparak, zamandan tasarruf ederek, rahat bir şekilde Bakımevin de hizmet vermektedir.

 Bakımevi  Yaşlı Bakım Teknikeri hizmeti Uzman Doktorlar eşliğinde, Bakımevin de en iyi şekilde, gerekli tüm medikal önlemler alınarak, tüm kolaylık sağlanarak, konforlu bir hizmet sunar. Hasta yatakta ise; vücuttaki dolaşımın sağlıklı devam etmesini sağlamak ve yatak yarası açılmasını önlemek için 1-2 saatte bir hastaya pozisyonlar yapılması lazım.Yaşlı Hasta Bakımevi hemşiresi ile birlikte küçük yürüyüşler yaparak hareket sağlayabilir ve geziler organize ederler. Yaşlı Hastanın tedavisi süresince öncelikle günlük yaşam bulguları (ateş, nabız, tansiyon) değerlendirilir. Hastaya günlük; ilaç, enjeksiyon veya serum gibi yapılması gereken tedaviler uygular. Hastanın  belli aralıklarda rutin kan tahlilleri yapılabilir. Bakım evinde Yaşlı Bakım Teknikeri sağlık personelleri eşliğinde kan tahlilleri laboratuvara gönderilir. Tedavilerin yanı sıra hastanın bakımına yönelik tüm süreçleri de Yaşlı Bakım Elemanları üstlenirler. Hastanın beslenmesi, banyosu, kişisel hijyen ve bez bakımından Yaşlı Bakım Elemanı sorumludur. Hastanın bakım ve tedavisi kadar önemli olan  yaşlı Yaşlı Bakım Teknikeri arasında oluşan bağdır. Bu bağ sayesinde hasta Yaşlı Bakım Teknikerini dinler, tedaviye karşı tedirgin olmaz, hizmet sorunsuz şekilde tamamlanır. Bakımevi Yaşlı Bakım Teknikeri ilgi, yaklaşım ve iletişim açısından profesyonel olması şarttır. Huzur ve Bakımevlerinde hizmet veren Yaşlı Bakım Elemanı yara bakımı konusunda da bilgi sahibi olması gereklidir.

Merkezimizde hizmet veren Yaşlı Bakım Teknikeri ve diğer sağlık personelleri özel eğitimli, profesyonel ve ekip çalışmasına uygun kişilerdir.

Ülkemizin ailelerini bizden hizmet almaya davet ediyoruz.

0 (212) 222 22 48 - 0 (554) 021 31 32
Telefon
WhatsApp
Instagram
Bu site, Alaturka Dijital AD Kobi ile hazırlanmıştır.