• Şenlikköy Mah. Kır Sokağı No:3 Bakırköy - Florya / İstanbul
  • PZT/CMT : 9:00 - 18:00
  • 0 (212) 222 22 48

24 Saat Hemşire Hizmeti

24 Saat Hemşire Hizmeti

HUZUR VE BAKIM EVİNDE HEMŞİRELİK HİZMETLERİ;

Örnek alma, Serum takma, Enjeksiyon, Yara bakımı, İdrar sondası işlemleri, Sütür alma, Damar yolu işlemleri, İnfüzyon uygulamaları, Peg bakımı.

Bakım hemşiresi, steril ortamları hazırlayarak, gerekli medikal malzemeler ile doktor ve reçete aracılığıyla hizmet vermektedir. Sağlık Personeli doktor eşliğinde tedaviler yapıyor. Zamandan tasarruf ederek, rahat bir şekilde Bakım evinde hizmet veriyordur. 

HUZUR VE BAKIM EVİ HEMŞİRE HİZMETİ

Bakımevi hemşire hizmeti uzman doktorlar eşliğinde, bakım evinde en iyi şekilde, gerekli tüm medikal önlemler alınarak, tüm kolaylık sağlanarak, konforlu bir hizmettir. Hasta yatakta ise; vücuttaki dolaşımın sağlıklı devam etmesini sağlamak ve yatak yarası açılmasını önlemek için 1-2 saatte bir hastaya pozisyonlar yapılması gerekir. Yaşlı Hasta Bakımevi hemşiresi ile birlikte küçük yürüyüşler yaparak hareket sağlayabilir ve geziler organize ederler. Yaşlı Hastanın tedavi süresince öncelikle günlük yaşam bulguları (ateş, nabız, tansiyon) değerlendirilir. Hastaya günlük; ilaç, enjeksiyon veya serum gibi yapılması gereken tedaviler uygular. Hastanın  belli aralıklarda rutin kan tahlilleri yapılabilir. Bakım evinde hemşirelik hizmeti sağlık personelleri eşliğinde kan tahlilleri  laboratuvara gönderilir.Tedavilerin  yanı sıra hastanın bakımına yönelik tüm süreçleri de hemşireler üstlenirler. Hastanın beslenmesi, banyosu, kişisel hijyen ve bez bakımından hemşire sorumludur. Hastanın bakım ve tedavisi kadar önemli olan  yaşlı hemşire arasında oluşan bağdır. Bu bağ sayesinde hasta hemşiresini dinler, tedaviye karşı tedirgin olmaz, hizmet sorunsuz şekilde tamamlanır. Bakımevi  hemşiresi ilği, yaklaşım ve iletişim açısından profesyonel olması şarttır. Huzur ve bakımevlerinde hizmet veren Hemşire yara bakımı konusunda da bilgi sahibi olması gereklidir.

Merkezimizde hizmet veren hemşire ve diğer sağlık personelleri özel eğitimli , profesyonel ve ekip çalışmasına uygun kişiler.

Ülkemizin yaşlılarını bizden hizmet almaya davet ediyoruz.

0 (212) 222 22 48 - 0 (554) 021 31 32
Telefon
WhatsApp
Instagram
Bu site, Alaturka Dijital AD Kobi ile hazırlanmıştır.