• Şenlikköy Mah. Kır Sokağı No:3 Bakırköy - Florya / İstanbul
  • PZT/CMT : 9:00 - 18:00
  • 0 (212) 222 22 48

Avrupa Yakasında Bulunan Huzur ve Bakımevleri

Avrupa Yakasında Bulunan Huzur ve Bakımevleri

Yaşlanma, bireyin biyolojik, psikolojik, çevresel etmenlerin etkisinden dolayı tüm fonksiyonlarında gerilemenin görüldüğü bir süreçtir. Başka bir deyişle 65 yaş yaşlılığın başlangıcı olarak kabul görme ve bireyin buna bağlı olarak genel görünümünde ve bazı fonksiyonlarında meydana gelen değişmeyi kapsayan bir süreç olarak tanımlanmaktadır. Birey Yaş aldıkça bakıma ihtiyaç doğar. Bizim huzur ve Bakımevimiz İstanbul Avrupa yakası Florya mahallesinde bulunmaktadır. Uzun seneler verdiğimiz Bakım hizmeti memnuniyeti sonucu olarak Florya şubemizi açmış bulunmaktayız.

Liman Florya Huzur ve Bakımevi yaşlıların kişisel ihtiyaçlarını ve refahını öncelik tutarak, yeşillikler içinde İstanbul’un nadide semtlerinden biri olan Florya’da çok özel bir mekanda bulunmaktadır. Merkezimizde 7/24 Hemşire ve Yaşlı Bakım Teknikeri hizmeti ve kadrolu Tıp Doktorları bulunmakta olup saat 09.00 - 18.00  hizmet vermektedir. Uzman Psikiyatri Doktoru, Part-Time Nöroloji Doktoru bulunmaktadır.

Liman Florya da geniş bahçe alanı sahip, Huzurevi, Bakım, Fizyoterapi ünitesi, Hamam, Sauna, oyun alanları olmak üzere  hizmet vermekte olan bölümler mevcuttur. 
Yakınlarınızı gönül rahatlığı ile bizlere emanet edebilirsiniz.

0 (212) 222 22 48 - 0 (554) 021 31 32
Telefon
WhatsApp
Instagram
Bu site, Alaturka Dijital AD Kobi ile hazırlanmıştır.