• Şenlikköy Mah. Kır Sokağı No:3 Bakırköy - Florya / İstanbul
  • PZT/CMT : 9:00 - 18:00
  • 0 (212) 222 22 48

Florya Huzurevi ve Bakımevi

Florya Huzurevi ve Bakımevi

Liman Florya Huzur ve Yaşlı Bakım Merkezi Bakırköy'un  Florya mahhalesinde yeşillikler içinde bulunmaktadır.2013 yılından beri bu sektörde hizmet vermekteyiz. Ülkemizde yüzün üzerinde Huzur ve Bakımevi Merkezleri bulunmaktadır. Merkezimizi diğer merkezlerden ayıran ilk nedenlerden biri kurucumuzun Tıp Doktoru olmasıdır. Malum ülkemizin kültürel ve sosyoekonomik düzeyinden dolayı Huzur ve Bakımevlerini, yaşlılarını kendi evlerinde bakımını sağlamakta zorlandıkları zaman tercih etmekteler. İşte bu arada bizler destek ve yardım etmek için öne çıkıyoruz. 

Florya'da bulunan Huzur ve Bakımevimiz her bir kişinin gönlünü feth edecek düzeyde mimari yapıya, bahçe alanına ve oda konforuna sahiptir. Merkezimiz tamamiyle Yaşlıların konforlu bakımı için düzenlenmiştir. Yaşlıların en çok tercih edeceği meşguliyetlerinden, mesela toprakta mini ekim, havuz keyfi ve isteğe bağlı el becerisi veya oyunlar oynayabileceği alanlar mevcuttur. 

Huzur ve Bakımevimizde İç Hastalıkları, Ruh ve Sinir Hastalıkları, Nöroloji ve diğer branş Doktorlarına ulaşabilecekleri şansı sunulmaktadır. Sosyal Hizmet Uzmanı kendi alanında ve yaşlılara dayalı tecrüye sahiptir. Hemşirelerimiz ve Yaşlı Bakım Teknikerlerimiz ilgili alanlardan mezun enerjik ve dinamik arkadaşlarımızdır.

Tüm  bu maneviyatları  koruyarak Yaşlılara sevgi,şefkat , kucak açarak sizleri misafir etmek için beklemekteyiz

Gönül rahatlığı ile yakınlarınızı Florya Liman Huzur ve Yaşlıbakım Merkezimize amanet edebiirsizniz.

0 (212) 222 22 48 - 0 (554) 021 31 32
Telefon
WhatsApp
Instagram
Bu site, Alaturka Dijital AD Kobi ile hazırlanmıştır.